تبلیغات
آهنگهای جدید - مطالب اردیبهشت 1387
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
چقدر از آهنگ های این وبلاگ بهره بردید


آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

دوشنبه 30 اردیبهشت 1387
مایکل جکسون

به نام خدا

سلام تو این پست شو ی زیبایی از مایکل جکسون سابق که الآن تو یکی از کشورها مسلمون شده بعضی ها میگن هند بعضی ها میگن عربستان حالا به حال ما فرقی نمیکنه.

اسم این آهنگ:war

 

 

                                                                    دانلود کن

نوشته شده توسط محمد ساعت 01:05 ق.ظ موضوع مطلب :‌ شو جدید ,

ویرایش شده در دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 و ساعت 12:05 ب.ظ

لینك ثابت | نظرات ()

جمعه 27 اردیبهشت 1387
شادمهر یه کاری کن

به نام خدا

سلام به تمام بازدید کنندگان وبلاگ .....

کسانی بودن از شماره های رپر ها انتقاد کردند هر کس که دوست داره به آنها زنگ بزنه هرکس هم دوست نداره زنگ نزنه و من با این افراد خودم صحبت کردم و از نزدیک همدیگر را دیدیم مثل هیچکس . پیشرو و....

آهنگی از شادمهر به نام (یه کاری کن) گذاشتم

 

 

                                                                     دانلود کن

نوشته شده توسط محمد ساعت 01:05 ق.ظ موضوع مطلب :‌ عمومی ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()

جمعه 20 اردیبهشت 1387
پارتی زن

به نام خدا

سلام امروز آهنگی از پارتی زن براتون میذارم .

دانلود

نوشته شده توسط محمد ساعت 11:05 ق.ظ موضوع مطلب :‌ آهنگ جدید ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()

جمعه 20 اردیبهشت 1387
لیلا فروحر

به نام خدا

سلام امیدوارم حال تمام بازدید کنندگان خوب باشه.

تو این پست از لیلا فروحر که اسم( آهنگش ماه من است) براتون براتون میذارم.

                                                     دانلود کن

نوشته شده توسط محمد ساعت 01:05 ق.ظ موضوع مطلب :‌ آهنگ جدید ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()

جمعه 13 اردیبهشت 1387
مجید خراطها

بنام خدا

آهنگی بسیار عالی از مجید خرطها میذارم....

حتما دانلود کنید و درخواست های خودتان را بگویید....

                                                                   >> دانلود <<

نوشته شده توسط محمد ساعت 05:05 ق.ظ موضوع مطلب :‌ آهنگ جدید ,

ویرایش شده در جمعه 13 اردیبهشت 1387 و ساعت 04:05 ق.ظ

لینك ثابت | نظرات ()

جمعه 13 اردیبهشت 1387
۵۰سنت

بنام خدا

بیو گرافی ۵۰ سنت

کاملترین بیوگرافی 50 سنت تقدیم به شما

گذشته (سابقه) پیشین  :

(جکسون)50cent که اصالتا اهل کوینز(qeens) محله جنوبی جامائیکاست در زمان حال یکی از مشهورترین و موفق ترین خواننده رپ دهه اخیر از نظر اقتصادی است .زیرا موفقیت یک خواننده رپ به شهرت و اعتبارش در محله وابسته است.شرکت 50cent interscope را به عنوان یک معامله واقعی فروخته است.مادرش در حین معامله مواد مخدر کشته شده،سه بار مورد اصابت گلوله قرار گرفته،چاقو خورده و بزرگترین امپراطوری رپ را در شهر نیویورک قبل از امضا هیچ قرار دادی به وجود آورده است.موفقیت های پی در پی 50centاین طور به نظر می آید توسط طرفداران،اعتبار وآبرویش و حضور مستمر او تقریبا در هر نوار گلچین پر فروش در سالهای گذشته در نیویورک تضمین شده است.وی اولین نفری بود که قبل از شناختن دکتر دِر(dr.dre)و امینم(eminem)با شرکتهای آنها وارد مذاکره شد.اول بار امینم 50cent را در کنار گزارشگر خبرهایmtvمشاهده نمود قبل از اینکه او را ببیند هیچ یک از برنامه هایش را نشنیده بود پس از آنکه او با حضورش در اثر 8 مایل همراه با آهنگ و ویدئو،چرخش سریع در ایستگاهای رادیویی و شبکه های mtv،Betدر سراسر کشور داشت.قبل از عقد قرار داد با interscope،50 centبا پدر بزرگ و مادر بزرگش زندگی میکرد.پس از مدت کوتاهی در خرید و فروش مواد مخدر غرق میشود.او با همسایه اش با نام بو بو م هم محلی اش در کوینز با نام تونی یایو(tony yoyo)کار میکرد. در ژوئن 1994 جکسون به خاطر اتهام خرید و فروش مواد مرگبار دستگیر شد.

 

با گناهکار بودنش برای بار دوم جکسون میتوانست با پذریفتن 7 سال حبس درshock incarcerationاز طول مدت زندان بکاهد.او بعدها در این مورد به خود فخر میکرد.او در سال 1997 برای پسری با نام مارکوینز پدر شد.جکسون با جم مستر جی ملاقات نمود و باjmjقرار داد امضا نمود زمانیکه جم مستر جی قواعد واصول را به او نشان داد جکسون در جستجوی کسی که بتواند به اودررسیدن به آرزوهایش کمک کند از شرکت خارج شد.او با محصولات هیپ هاپ واردمعامله شد کسی که به استعداد های جکسون را در اشعار غنایی درک کرده بود50 centدر سال 1999با یک شرکت کلمبیایی قرار داد امضا نمود."چطور غارت کردن" که قصیده ای در مورد غارت کردن رپ صنعتی است یک شوک به رادیوی نیویورک وارد کرد.اولین آلبومش با نام "قدرت دلار"هرگز پخش نشد .

تیراندازی محله کوینز:

در سال 50cent 2000و شریک 22 ساله اش آلتون بیرون در ماشین پارک شده ای در محله کوینز نشسته بودند که یک نفر با اسلحه به آنها حمله میکند و 9 گلوله به طرف آنها شلیک میکند. 50cent سه بار مورد اصابت گلوله قرار میگیرد از ناحیه هر دو پا و فک. و التون نیز که از ناحیه دست زخمی شده،خود و جکسون را به نزدیکترین بیمارستان میرساند.این اتفاق در بین رسانه ها و طرفداران موزیکهای پاپ چنین پخش میشود که 50cent نه بار مورد اصابت قرار گرفته است.در ترانه ها،مصاحبه ها و شایعات مختلف بیان شده بود که شلیک کننده دری اول بام است که لقب او همانند آدمکش تلفظ (hommo)شایعاتی بوده که تیر اندازی توسط بام که یک معامله گر مواد در محله کوینز است ترتیب داده شده. بام خودش سه هفته بعد مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. 50cent اشاره کرده که شخصی که میخواسته جانش را بگیرد قصاص شده .و کشته شده است.برخی دیگر بر این اعتقاد بودند که مرگ بام با 50cent بی ارتباط است و این پیامد دشمنی خانوادگی بامعامله گران مواد مختلف در برکلین میباشد.

پیشیه موسیقی:

آینده خود 50cent است .به وسیله امینم شخصی که رپ را مورد توجه دکتر دِر قرار داد شنیده شد.امینم تلاش میکرد که به رادیوی هیپ هاپ این پیام را بفرستد که50 centهمانمورد علاقه اش میباشد.آنها به این نتیجه رسیدند که با 50cent روی یک آلبوم قرار داد بسته وبا هم کارکنند.قبل از شروع تولید اولین آلبومش با امینم و در،جکسون به سرعت کاست دیگری را به عنوان"نه بخشش،نه ترس"منتشر کرد.برخی از ترانه ها در آلبوم همانند وانکستا تنها به خاطر جارول به وجود آمده بودند.با موفقیت آهنگ از نظر مالی ،ویدیوی 8 مایل به طور سریع وارد چرخش سنگین از mtv،Bet،muchmusicو ایستگاههای رادیویی در سرار کشور شد.

 

موانع:

در اولین هفته انتشار ،اصلی ترین کار50cent با نام ((پولدار شو یا در راهش بمیر))فروش حدود 872000نسخه داشت.آلبوم در هفته اول نوید طلا و در هفته های بعد نوید پلاتین را میداد.و در هفته اول فروش رکورد را در عصر صدا شکست.در 12 آوریل سال 2004 "پولدار شو یا در راهش بمیر" با ششتا پلاتین توسطRIAA تصدیق شده بود.در سوم مارس 2005 جکسون آلبوم قتل عام را منتشر نمودنام اصلی آن "روز قتل عام خیابان ولنتاین" بود اما وقتی آلبوم وارد بازار شد تاریخ آن عقب برده شد.او با آلبوم خود با نامCANDY SHOPبه هدفش رسید. و دومین آلبومش با نام"پولدار شو یا در راهش بمیر"interscope"به 50cent شرکتی مختص به خودش بخشید.در سال 2003 g-unit رسما شروع به کار نمود.50cent مدیرش را با نام شامانی اکس اِل به عنوان رئیس آنجا قرار داد.در سال 2003 شرکت با لیویه بنکس،تونی یایو و یانگ باک به عنوان اعضاء g-unitقرار داد امضا نمود.در سال 2004 خواننده اولیور یاودی حجاهوکید به شرکت پیوستند. گیم(game)به وسیله g-unitبه عنوان معامله ای موفق بین50cent و دکتردِر شکل گرفته بود.اخیرا اسپایدر لاک،ماب دیپ میس،و ام، او،پی به g-unit ملحق شده اند.شایع شده بود که 50cent در حال مذاکره با لیلی جان،لیل اسکرپی،فری وی،پول وال،هجاجی،مایک ناکس است.در جولای 2006 ،50 centبرا ی منتشر کردن سومین آلبومش که با نام "بدون ثروت مردی""not rich still lying برنامه دارد.

محصولات تجاری:

پس از انتشار "خواهش برای بخشش"توسط گروهش جی یونیت او باreebokبرای پخش کردن کفش های g-unit وارد رایزنی شد. اوهمچنین روی بطریهای آب و لباسهایش سرمایه گذاری نمود.50cent در داستان سیمسونز با عنوان رپ پرانکستا در سال 2005ظاهرشد.بازی ویدیویی،50cent را باعنوان 50cent:blue proofنشان داد.که در بازی های کامپیوتری،play stationو ایکس باکس موجود میباشد.وهمچنین محصولات دیگری برای بازیهای playstationقابل حمل وجود دارد(psp).بازی 50cent را به عنوان یک مبارز نشان میدهد که در طول مسیرش با جنایتکاران در جهان زیر زمینی مقابله میکندو از آنها انتقام میگیرد.همچنین در بازی هنر پیشه هایی وجود دارند که به 50cent کمک میکنند همانند امینم،دکتر در،تونی یایو،لیویه بانکس و یانگ باک.بازی انتقاد های منفی زیادی رامتوجه خود دید چون تنوع خیلی کمی بین مرحله های آن وجود داشت.

پیشه فیلمی:

50cent در فیلمی با نامget rich or die tryinکه تا حدودی در مورد زندگی خودش است به کارگردانی جیم شریدان و همراهی جوی بریانت و ترنس هوارد ظاهر شد.این فیلم 12 میلیون دلار در اولین هفته در آمریکا فروش داشت و در کل 30 میلیون دلار در تمام آمریکا فروش داشت.

ادبیات:

50cent یادداشتهای شخصی خود را با نام"از هیچ به همه چیز"که با این جمله آغاز میشود"روزی روزگاری در محله قدیمی کوینز وارد بازار نمود.کتاب در 9 اگوست سال 2005 منتشر شد.او در حال حاضر روی یک کتاب جدید که شامل اطلاعات در مورد اعضاء g-unit است کار میکند و برنامه ریزی شده که در سال 2007 وارد بازار شود.

بحث و جدال:

50cent اصلی:کورتیس جکسون نام50cent را از بازیگر انگشت نمایی در سال1980گرفته است.نام50cent اصلی کلوین مارتین بود.مارتین با گروه مشهور supnemerکارمی کرد او در ردیف هنرمندانی مثل اریک بی و راکیم قرار داشت.مارتین چندین نفر را غارت و به قتل رساند شامل چندین دوست قدیمی،افراد بلند مرتبه خرید و فروش مواد مخدر و همچنین گروه ودینی را غارت نمود. درحرفه تبهکاریش به طور تصادفی خود را به دام انداخت و همین منجر به قتلش شد. اعضاء بازمانده خانواده کلوین مارتین ،کورتیس جکسون را تصدیق نمیکنند.

 

جارول و شرکت murder(قتل):

قبل از عقد قرار داد با شرکت های امینم و دکتر در،50cent در مجادله عمومی با رقیبش جارول در شرکت متعلق به آن شرکت کرده بود کشمکش و در گیری با دزدی جکسون از طلا فروشی جارول شروع شده بود و به در گیری و چاقو خوردن 50cent منتهی شد. قبل از انتشار "پولدار شو یا در راهش بمیر"،شرکت murderبا50cent وارد مجادله شد.این شد.که در شبکه های اینترنتی موجود میباشد.که نشان میدهد 50cent به عنوان مخبر پلیس میباشد.هرچند50 centادعاهایی از این دسته را رد میکند اما این سیاست که توسط رپ های مختلفی که با g-unit رقابت دارند اشاره میشود.این یکی از شناخته شده ترین دشمنیها در تاریخ هیپ هاپ میباشد. 50 centبه جارول با حضورش در یک مصاحیه تلویزیونی دقیقا یک روز قبل از اینکه آلبومش را با نام "خون در چشم من"منتشر شود اعتبارش را از دست داد.50 centدر مورد جارول و رفیقش اظهار نظری نداشت.FBIشرکت murderرا که وابسته به معامله گر کنس مک گریف بود خوب وارسی کرد زیرا ممکن بود که در قتل جم مستر جی شرکت داشته باشد. بر طبق "smoking gun" web site (اصلحه دودی) اقرار نامه را برای شرکت های من هتن از کمپانی murderتضمین نمود.اطلاعات نشان میدهد که مک گریف ،رئیس زندانیشده با کمپانی murderدر ارتباط بوده و تلاش میکرده50 cent را بکشد. مواد برگزیده متن اقرار نامه: برسی پرده از تو طئه ای بر میدارد که رد برگیرنده اقدام به قتل مک گریف و دیگران در مورد هنرمند رپ بوده که میخواسته اشعاری را در مورد تبهکاریهای مک گریف بسراید. این هنر مند در سال 2000 مورو اصابت قرار میگیر اما زنده می ماند و پس از آن از همکاری با مراجع قانونی در مورد تیر اندازی اجتناب میکند. پیامها به کمپانی murderفرستاده میشود.پاکر نشان میدهد که مک گریف در برنامه کشتن بازیگر رپ حضور داشته است.

رپهای نیویورکخوانندگان رپ نیویورکی)

50 centهمچنین با شاین،ناس،لیل کیم،جوبادن،فت جو،جاداکینو دی بلاک رقابت دارد.او ادعا میکند که ناس اظهارات تندی را نسبت به او g-unit انجام داده زمانیکه ناس در کنسرت نیویورک نمایش اشته است.او ناس را به عنوان یک خائن در هم پیمان بودنش با جارول وirvgottiمتهم میکند.50 centاشاره میکند که جاداکیس و فت جو را برای همکاری با جارول دنبال میکنند.او از پیگی پنک شکایت میکند و به جادا کیس و فت جو به دلیل همکاریشان با جارول حمله میکند.شاین به عنوان دشمن 50 centنامیده میشود.شاین از irvgottiدرخواست میکند که آلبومش را تولید کنند و50 cent دلیل این همکاری به او نیز حمله میکند.هر جند تمام این دشمنی ها جایزه موزیک ویدیوییmtv فروکش کرد اما فت جو در طول مدت نمایش اظهارات تندی درباره g-unit بیان میکند50 centو g-unit این کار را با فریاد های زشت در مقابل فت جو و گروه terrorپاسخ میدهند.فت جو ،ناس و جادا کین در میان بازیگران به50 cent تهمت بازیگری میزنند.50 cent در مقابل جواب آنها را با حمله کردن به تعداد فروش آنها میدهد.50 centمشاجره طولانی مدتی با گروه هنرمندان پیش g-unit داشت در آهنگ "من را دوست داشته باش"از کاست 8 مایلی ،50 centاز لیل گیم به خاطر نشان دادن سینه هایش انتقاد میکند ودلیل اینکه از بازی کلیپ ویدیویی لیل کیم اجتناب کرده را بیان میکند. او بیان میکند که آواز با نام رپ میامیtrinaبوده است. 50 centهمچنین دشمنی شناخته شده ای با جی- زد(jay-z)در سال 1999 داشت. jay -z بیان 50 centرا در مورد خودش در how to robمهربانانه نمی بیند و پاسخ آن را با یک خط در آهنگش میدهد (اون داغ است).50 centدر جواب از او میخواهد که همانند یک جنتلمن رفتار کند هر چند این آهنگ به خاطر بدهی شنیده نشد.50 cent و جی زد به طور تصادفی در سال 2003 با هم به مسافرت رفتند.50 cent و جی زد حتی در برنامه تجاری reebokدر تبلیغ کفش ایشان شرکت کردند که به ترتیب اس-کارترو g-unit نامگذاری شدند.در اوایل 2006 جی زد اعلام کرد که او و50 centقصد دارند در آلبوم freeways sophmareبا هم کار کنند.

:the game

اخیرا 50 centبا گیم دشمنی دارد.گیم که قبلا با g-unit قرار داد بسته بود توسط 50 cent بیرون میشود و طرفداران اکثرا معتقد بودند که50 centو گیم در زمان انتشار (documentary)همکار بودند.آلبوم اصلی گیم با حاشیه های فراوانی روبرو میشود.دقیقا پس از انتشار آن50 centگیم را به دلیل صادق نبودنش در همکاری با هنرمندان g-unit بیرون میکند.50 centهمچنین ادعا کرد که اعتبار را با ارائه دادن آلبوم بدست می آورد در طول مدت این بحث و جدال عضوی از اطرافیان گیم مورد اصابت گلوله قرار میگیرد و زخمی میشود.پس از آن وضعیت بین آنها بهبود می یابد.50 cent و گیم تصمیم گرفتند که یک کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام آشتی برگزار کنند.بسیاری از طرفداران احساس کردند که دشمنی بیان شده در ایستگاه رادیویی سیاستی بود که فروش هر دو آلبوم را افزایش دهند.هر چند پس از اوضاع ظاهرا آرام شده بود،50 centو g-unit به دشمنی خود با گیم ادامه دادند و اعتبار محلی وی را زیر سوال بردند و بیان کردند که او بدون حمایت آنها نمیتواند به هدفش در دومین آلبومش برسد.50 centهمچنین از مدیر گیم،جیمی هنچمن به دلیل فیلم غیر مجاز در موردکلوین مارتین ادعای خسارت کرد.گیم در نمایش ربای تابستانی مستقیما50 centو g-unit را زیر سوال می برد.50centدر برابر آن احساسات متفاوتی داشت اما با این حال پاسخی نمی دهد.او در ویدیوی خودpiggbankگیم را همانند یک سیب زمینی لباس پوشیده و دائما در حال تقلید کردن است نشان میدهد.این اولین دشمنی در جایی بود که دو رپر در یک کار مشایه بر ضد هم دیگر داشتند.

مجادله های دیگر:

 

در زمان حضور در کنسرت رپهای تابستانی در نیویورک50 cent و اعضا g-unit به دلیل صحبت بر ضد هنرمندان دیگر مثل آر-کلی مورد انتقاد قرار گرفتند.قبل از رفتن روی صحنه او آر-کلی را تمسخر میکند. او و همراهانش با واکنش های مختلفی از سوی جمعیت مواجه شدند حتی صندلیها به روی صحنه پرتاب شدند.50 cent همراهانش مجبور شدند به دلیل امنیتی صحنه را ترک کنند. 50 centهمچنین با دی جی پیشین "فانوس سبز" دعوا داشت.دی جی به دلیل مصاحبه تلفنی با دی جی در مدتی که با وی دشمن بود داشت.دی جی به طور آشکار جاداکیس را تشویق میکرد که مشت محکمی به دهان 50 centبزند.رپر هرگز با دی جی روبرو نشد.اما روی روابط دورن شرکت shadyاثر گذاشت.فانوس سبز را در موقعیتی قرار داد که آنجا ویلا های دیگری که با امینم بود را ترک کندوودر یک کاست از محضر محافظه کار بیل اریلی درخواست کردند که بر ضد موقعیتی رپ بایکوت داشته باشد.اریلی 50 centرا به عنوان هدفی از جنگ صلیبی اش برای جلوگیری از خواسته های رپ که رفتار بد را ترویج میدادند معرفی کرد.او از سازنده کفش reebok به دلیل شریک شدنش با50 centبرای تصدیقg-unit انتقاد کرد. اریلی دوباره بر ضد سازنده کفشreebokبه دلیل شریک شدنش با 50 cent برای تصدیق g-unit انتقاد کرد.اریلی دوباره بر ضد سازنده کفش بایکوت به راه انداخت با وجود این بایکوت فروش خیلی خوب باقی ماند وreebok همچنان به تصدیق محصولات 50 cent ادمه می دهد.هرچندیک تبلیغ تلوزیونی برای ری بوک نشان می داد که 50 centدر بریت نیا نزول پیدا کرده.قبل از انتشار فیلم"پولدار شو یا در راهش بمیر"مجادله تبلیغاتی در کنار مدرسه که تصویری از 50 نفر را که در یک دست اسلحه دارند و در دست دیگر میکروفون بالا گرفت.اعتراض کنندگان تصاویر بزرگ را درلوس انجلس و فیلادلفیا مورد هدف قرار گرفتند.بسیاری از بیل بورد ها جمع اوری شدند.در اولین شب پرده برداری از فیلم پس از نمایش فیلم،شلتون فلاورز 30 ساله پس از جر و بحث با مردی دیگر در پنسیلوانیا مورد اصابت گلوله قرار میگیرد.در جواب تئاتر ملی از ترس بروز اشوب به نمایش فیلم در نیمه شب خاتمه داد.

نوشته شده توسط محمد ساعت 04:05 ق.ظ موضوع مطلب :‌ بیو گرافی خوانندگان ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()

جمعه 13 اردیبهشت 1387
شادمهر

سلام

امیدوارم حال تمام بازدید کنندگان خوب باشه...

من همینجوری که واسه خودم نمیتونم آهنگ بذارم حداقل یک نظر بدید و بگید از فلان خواننده فلان آهنگ را میخوام یا شو و.....

از شماره ها لذت بردید راستی یک شماره ی جدید از سروش لشگری (هیچکس)

که تازه بدستم رسیده :09356278373

این هم آهنگ زیبای مشکوک از شادمهر.

                                                                            

                                                                         دانلود

نوشته شده توسط محمد ساعت 04:05 ق.ظ موضوع مطلب :‌ آهنگ جدید ,

ویرایش شده در جمعه 13 اردیبهشت 1387 و ساعت 03:05 ق.ظ

لینك ثابت | نظرات ()


SHOW-IRANI.MIHANBLOG.COM